Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BORD, Eero Saarinen, "Tulip", formgivet 1957, centralfot i vitlackerad metall, höjd 70, diameter 107 cm
PROVENIENS: Del av inredningen i NK:s varuhus i Farsta
Bruksslitage
281499
2014-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här