Rönnberg oljemålning
Vollendet
2014-12-03
281521
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
RÖNNBERG, Dan (1800-tal): klosterinteriör, signerad och daterad Dan:Rönnberg 1893, olja på duk, 29x41 cm
Krackeleringar