Butlers tray
2014-12-03
281534
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SOFFBORD, Butlers tray, 1900-talets andra hälft, betsat trä, höjd 50, 110x79 cm
Burksslitage