Golvlampor teak

Golvlampor teak
Golvlampor teak
Golvlampor teak
Golvlampor teak
Golvlampor teak
Golvlampor teak

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets mitt, teak, en med skärm, höjd ca 155 cm

Bruksslitage

281548

2014-12-03