Henning Hougaard oljemålning
2014-12-03
281551
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOUGAARD, Henning (1922-1995): Gräsänder i vinterlandskap, signerad Henning Hougaard, olja på duk, 60x73 cm