Salongsbord alm

Salongsbord alm
Salongsbord alm
Salongsbord alm
Salongsbord alm
Salongsbord alm
Salongsbord alm
Salongsbord alm
Salongsbord alm

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, 1930/40-tal, skiva i alm, ben i betsad björk, höjd 62, diameter 105 cm

Ytskador

281562

2014-12-03