Pokal fat ströare silver

Pokal fat ströare silver
Pokal fat ströare silver
Pokal fat ströare silver
Pokal fat ströare silver
Pokal fat ströare silver
Pokal fat ströare silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÄPPKRYCKOR, 3 st, GLASÖGONFODRAL, THÈSIL med SKÅLFAT, SERVIETTRING, POKAL, FAT, STRÖARE, silver, totalvikt exkl käppkryckor ca 408 g

Bristning samt bucklor i käppar, bruksslitage

281569

2014-12-03