Ber-Håge Häverö oljemålning

Ber-Håge Häverö oljemålning
Ber-Håge Häverö oljemålning
Ber-Håge Häverö oljemålning
Ber-Håge Häverö oljemålning
Ber-Håge Häverö oljemålning
Ber-Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

60 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

HÄVERÖ, Bert-Håge (född 1932): "Sommarmorgon vid Stockholms Ström", signerad Bert Håge Häverö 1990, påskrift a tergo "Målad i Libbersmora/Rimbo 1990", olja på duk, ca 90x150 cm

281572

2014-12-03