Leif Liljeblad oljemålning

Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning
Leif Liljeblad oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LILJEBLAD, Leif (samtida): "Tofsvipa", signerad och daterad Leif Liljeblad -88, olja på duk, ca 58x71 cm

281578

2014-12-03