Felgenberg oljemålning

Felgenberg oljemålning
Felgenberg oljemålning
Felgenberg oljemålning
Felgenberg oljemålning
Felgenberg oljemålning
Felgenberg oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fjordlandskap, signerad B. Felgenberg, olja på duk, ca 74x58 cm

281582

2014-12-03