Blandade mindre tryck 1800-1900tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SAMLING BLANDADE SMÅTRYCK. Bl.a. järnvägskarta, medicin, politik, ekonomi, nykterhet, jordbruk, mest 1800-1900-tal, några titlar: Hartkopffs museum, Stambul och det moderna Turkiet, priskurant slädar Arvika vagnfabrik med tre tygprover mm
Delvis med skador, fläckar, några omslag saknas.
281587
2014-12-04