Gideon Börje akvarell

Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell
Gideon Börje akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Sydländskt torg, signerad och daterad 1929, G Börje, akvarell, ca 26x35 cm

Kuntoraportti

281601

Päivämäärä:

2014-12-03