Gideon Börje akvarell
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Sydländskt torg, signerad och daterad 1929, G Börje, akvarell, ca 26x35 cm
Kuntoraportti
281601
Päivämäärä:
2014-12-03