Dimitri Naida oljemålning
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
NAIDA, Dmitri (Ukraina, född 1969): Stilleben med rosor, signerad och daterad 2006, olja på duk,85x60 cm
Kuntoraportti
281604
Päivämäärä:
2014-12-03