Siri Derkert Flickan som trampade på brödet

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

DERKERT, Siri (1888-1973): Flickan som trampade på brödet, signerad S.D, olja på duk, 94,5x54,5 cm

281607

2014-12-03