Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
DERKERT, Siri (1888-1973): Flickan som trampade på brödet, signerad S.D, olja på duk, 94,5x54,5 cm
281607
2014-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här