Olle Carlström oljemålning
2014-12-03
281612
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARLSTRÖM, Olle (1920-2007): "Dimmans födelse", signerad och daterad Olle Carlström -96, olja på duk, 104x116 cm