Boguslaw Misztela akryl på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MISZTELA, Boguslaw (Polen, född Lodz 1956): figurkomposition, akryl på duk, signerad och daterad atergo 1989, 60x80 cm

281618

2014-12-03