Burk med lock Svenskt Tenn

Burk med lock Svenskt Tenn
Burk med lock Svenskt Tenn
Burk med lock Svenskt Tenn
Burk med lock Svenskt Tenn
Burk med lock Svenskt Tenn
Burk med lock Svenskt Tenn
Burk med lock Svenskt Tenn
Burk med lock Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BURK med lock, tenn, firma Svenskt Tenn, Stockholm 1928, lock krönt av fågel, höjd 9,5 cm

Fotring med bucklor, botten med graverat monogram, ytslitage

281627

2014-12-04