Reinhold Ljunggren oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Butter flicka, signerad och daterad R. Ljunggren 39, olja på duk, 42x32 cm

281629

2014-12-03