Cornelis van Beverloo Corneille skulptur i trä

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CORNEILLE, Cornelis van Beverloo (Holland född 1922): Fågel respektive katt, signerad och daterad Corneille 2000, bemålat trä, 63/150, höjd 29 cm

281636

2014-12-04