Ask med lock Hans Hedberg Biot Frankrike

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ASK med lock, Hans Hedberg, Biot, Frankrike i form av sjöborre, starkeldsfajans, utvändigt spräcklig glasyr i turkost, signerad HHg, höjd 10,5 cm

Nagg

281650

2014-12-04