Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ASK med lock, Hans Hedberg, Biot, Frankrike i form av sjöborre, starkeldsfajans, utvändigt spräcklig glasyr i turkost, signerad HHg, höjd 10,5 cm
Nagg
281650
2014-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här