Sigurd Persson skulptur i mässing

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PERSSON, Sigurd, skulptur, mässing, signerad och daterad på insidan av sockeln Sigurd Persson -89 JO ?, sockel av borstat stål, höjd inlusive sockel 26 cm

281678

2014-12-04