Sengustavianskt konsolbord

Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord
Sengustavianskt konsolbord

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

19 000 SEK

KONSOLBORD, med stenskiva, sengustavianskt stockholmsarbete, förgylld benställning, med dekor i bl a lejonmaskaroner, rosetter, bottenplatta i imitationsmåleri, höjd ca 80, 79x40 cm

Slitage, färgbortfall

281708

2014-12-04