Sengustavianskt konsolbord
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
19 000 SEK
KONSOLBORD, med stenskiva, sengustavianskt stockholmsarbete, förgylld benställning, med dekor i bl a lejonmaskaroner, rosetter, bottenplatta i imitationsmåleri, höjd ca 80, 79x40 cm
Slitage, färgbortfall
281708
2014-12-04