Georg Ganmar brons

Georg Ganmar brons
Georg Ganmar brons
Georg Ganmar brons
Georg Ganmar brons
Georg Ganmar brons
Georg Ganmar brons

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GANMAR, Georg (1916-1976): Vilande rådjur, signerad och daterad G Ganmar 1957, otydligt numrerad, patinerad brons, längd med sockel ca 17 cm

281721

2014-12-04