Kandelaber i mässing

Kandelaber i mässing
Kandelaber i mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRLJUSKRONA, mässing, 1900-tal, för 5 ljus, ljushållarnas diameter ca 2 cm, 14 cm

Smärre bruksslitage

281731

2014-12-04