Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MINIATYRLJUSKRONA, mässing, 1900-tal, för 5 ljus, ljushållarnas diameter ca 2 cm, 14 cm
Smärre bruksslitage
281731
2014-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här