Ljusstakar i tenn

Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALTARLJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1930/40-tal, tredelade fötter med reliefdekor, märkta JLH, total höjd 29 cm

Bruksslitage

281735

2014-12-04