Victor Vasarely skulptur Kroa Bleu 1
Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
VASARELY, Victor (Ungern, 1908-1997): "kroa bleu 1" 1968 éditions denise rené paris 1970 no 14/200, skulptur med metalplattor, 30x30x30 cm
Smärre skador på vissa kanter, enstaka repor
281736
2014-12-04