Victor Vasarely skulptur Kroa Bleu 1

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

VASARELY, Victor (Ungern, 1908-1997): "kroa bleu 1" 1968 éditions denise rené paris 1970 no 14/200, skulptur med metalplattor, 30x30x30 cm

Smärre skador på vissa kanter, enstaka repor

281736

2014-12-04