Bert-Håge Häverö oljemålning

Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning
Bert-Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

6 000 SEK

HÄVERÖ, Bert-Håge (1932-2014): Pimpelfiske, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1981, olja på duk, 44x62 cm

281738

2014-12-04