Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med hus o träd, signerad Y Edelmann, 123/150, färglitografi, ca 64x55 cm
281752
2014-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här