Alain Berck-Vitz

Alain Berck-Vitz
Alain Berck-Vitz

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERCK-VITZ, Alain (född 1953): Mask, carborundum, signerad ABV, numrerad 9/99, 60x32 cm

281762

2014-12-04