Bergerer 1800-tal

Bergerer 1800-tal
Bergerer 1800-tal
Bergerer 1800-tal
Bergerer 1800-tal
Bergerer 1800-tal
Bergerer 1800-tal
Bergerer 1800-tal
Bergerer 1800-tal
Bergerer 1800-tal
Bergerer 1800-tal

Klubbat för:

14 000 SEK

20 000 SEK

BERGÈRER, 1 par, 1800-tal, Louis XVI-stil, träskuren dekor, klädsel av tyg, lösplymå, dekor av bl a bandfläta, ben med kannelyrer, sitthöjd ca 49, höjd ca 110, 81x60 cm

Slitage, lagningar

281777

2014-12-04