André Masson etsning

André Masson etsning
André Masson etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASSON, André (1896-1987): Komposition, signerad Andre Masson 71/150, etsning och akvatint, ca 26,5x18,5 cm

281780

2014-12-04