Slaglåsgevär 1800-tal

Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, sk. allmoge vapen, troligen ombyggd från flintlås, stock i björk, längd 128 cm

Sprickor och skador

281794

2014-12-04