Göte Göransson
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GÖRANSSON, Göte (född 1921): (2) ur Mina drömmars stad, , signerade G Göransson, akvareller på papper uppklistrade på pannå, 40x54 resp 31x47,5 cm
Kuntoraportti
281815
Päivämäärä:
2014-12-04