Göte Göransson

Göte Göransson
Göte Göransson
Göte Göransson
Göte Göransson
Göte Göransson
Göte Göransson

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GÖRANSSON, Göte (född 1921): (2) ur Mina drömmars stad, , signerade G Göransson, akvareller på papper uppklistrade på pannå, 40x54 resp 31x47,5 cm

Kuntoraportti

281815

Päivämäärä:

2014-12-04