Bordslampor Asea

Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea
Bordslampor Asea

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, sk uplight, 1900-talets första hälft, ASEA, varav ena märkt C 741098, mässing, lackerad stomme, höjd ca 45 cm

En saknar bottenplatta, slitage

281819

2014-12-04