Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSSTAKAR, 1+2 st, 1700- resp.1800-tal, mässing, varierande höjder ca 11-14 cm
En 1800-tals ljusstake ojämn kant, slitage
281833
2014-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här