Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GISLANDER, William (1890-1937): Sträckande sillgrisslor, signerad och daterad William Gislander 1927, olja på pannå, 46x66 cm
281860
2014-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här