Folke Sinclair oljemålning

Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SINCLAIR, Folke (1877-1956): "Månuppgång", signerad och daterad Sinclair 1930, olja på plåt, 23x23 cm

Obetydligt färgbortfall längs ram

281870

2014-12-04