Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
BJÖRN TRÄGÅRDH, vas, tenn, ritad av Björn Trägårdh 1933 för Svenskt Tenn 1946, dekor av mässingskant, höjd 11 cm
Kanten med repor, slitage
281949
2014-12-05