Bruno Mathsson "Annika"

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, Bruno Mathsson för DUX, "Annica", fanérat i teak, brännmärkt Bruno Mathsson by DUX, höjd 41 diameter 65 cm

Fanérskador, slitage

281955

2014-12-05