Pablo Picasso Le Couple

Pablo Picasso Le Couple
Pablo Picasso Le Couple

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): Le Couple - from Dons des Féminines, etsning, 1951, signerad och numrerad Picasso 10/XI, 22x17 cm, bladstorlek 47x32,3 cm
LITTERATUR: Bloch 690, Cramer 61

281976

2014-12-06