Johanns Meyer Andersen oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEYER ANDERSEN, Johannes (Danmark 1918-2005): Parkbild, signerad och daterad 1947, olja på duk, 48x66 cm

282043

2014-12-05