Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEYER ANDERSEN, Johannes (Danmark 1918-2005): Parkbild, signerad och daterad 1947, olja på duk, 48x66 cm
282043
2014-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här