Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄGGRELIEF, lergods, signerad och daterad Hertha Hilffon -79, föreställande öga och näsa, upphängning i smide, ca 70x60 cm
Höger övre hörn med lagning
282064
2014-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här