Sonia Delaunay färglitografi

Sonia Delaunay färglitografi
Sonia Delaunay färglitografi

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DELAUNAY-TERK, Sonia (Frankrike / Ryska imperiet 1885-1979): "Cactus", utförd 1970signerad, färglitografi, E.A I/XXV, 50x67 cm

282066

2014-12-05