Slaglåsgevär Tyskland och England

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 2 st, ändrade från flintlås, Tyskland och England, militära modeller, längd 135 resp. 140 cm

Omarbetade, skador och slitage

282078

2014-12-07