Susanne Slöör oljemålning

Susanne Slöör oljemålning
Susanne Slöör oljemålning
Susanne Slöör oljemålning
Susanne Slöör oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLÖÖR, Susanne (född 1962): Kvinnouppror i Grekland, signerad och daterad S Slöör -93, olja på pannå, ca 80x64 cm

282098

2014-12-05