Oljemålning med Stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets senare del): Motiv från Bastugatan Södermalm i Stockholm, olja på duk, otydligt signerad j.Sjölander(?), 56x46 cm

282128

2014-12-05