Marino Marini

Marino Marini
Marino Marini
Marino Marini
Marino Marini

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARINI, Marino (1901-1980): "Le cavalier", signerad och daterad Marino 1955 i trycket, bär blindstmäpel "B", färgserigrafi, 58x45 cm

Gulnad, fläckar

282139

2014-12-05