Statyett

Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett
Statyett

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STATYETT, gosse med bössa, signerad Schmidt Folling, höjd inklusive sockel 16 cm

Skador, lagning

282163

2014-12-05