Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm
282174
2014-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här