Bengt Fransson

Bengt Fransson
Bengt Fransson
Bengt Fransson
Bengt Fransson
Bengt Fransson
Bengt Fransson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm

282174

2014-12-05